fbpx

Szkoła rodzenia

Szkoła rodzenia

Weekendowa szkoła rodzenia ?

4 – 6 marzec 2022

  • 3-godzinne spotkania, w małych kameralnych grupach max. 5 par
  • Piątek 17:00-20:00
  • Sobota i niedziela 10:00-13:00
  • Koszt: 490 zł
  • Twój partner lub bliska Ci osoba może przyjść z Tobą na zajęcia nieodpłatnie
Trening personalny w ciąży

Program zajęć:

Piątkowe zajęcia poprowadzi położna Aleksandra Kusek i fizjoterapeutka uroginekologiczna Martyna Wojtas

❤️ Praktyczne przygotowanie do porodu drogami natury i przez cesarskie cięcie
❤️ Aktywne przygotowanie do porodu – ćwiczenia oddechowe, techniki łagodzące odczucia bólowe podczas porodu, przygotowanie krocza do porodu

Sobotnie zajęcia poprowadzi położna Aleksandra Kusek 

❤️ Poród drogami natury i przez cesarskie cięcie
❤️ Pielęgnacja i kąpiel noworodka
❤️ Przygoda z laktacją
❤️ Podstawy chustonoszenia

Niedzielne zajęcia poprowadzą fizjoterapeutki: Marta Grela wykwalifikowana terapeutka niemowląt NDT-Bobath oraz Martyna Wojtas fizjoterapeutka uroginekologiczna

❤️ Rozwój małego dziecka
❤️ Połóg i zalecenia w pierwszych dobach po porodzie, postępowanie w przypadku problemów z nietrzymaniem moczu lub rozejściem mięśnia prostego brzucha, nowinki o udogodnieniach okołoporodowych – co stosować
Aleksandra Kusek

ALEKSANDRA KUSEK

Jestem położną obecnie pracującą w Prywatnym Centrum Medycznym na stanowisku Kierownika Zespołu Pielęgniarskiego i Położniczego.
Ukończyłam studia stacjonarne na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie broniąc tytułu magistra położnictwa. Swoje doświadczenie nabierałam między innymi jako położna na bloku porodowym w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie oraz w Szpitalu im. Żeromskiego w Krakowie. Pracowałam rownież w prywatnym Centrum Medycznym Meavita gdzie udzielałam pacjentkom wsparcia w tematyce ginekologiczno-położniczej oraz prowadziłam zajęcia ze szkoły rodzenia.

W mojej pracy stykam się zarówno z kobietami ciężarnymi jak i tymi które potrzebują wsparcia w tematyce ginekologicznej. Na codzień lubię doradzać przyszłym mamom jak odpowiednio przygotować się na przyjście maluszka i jak radzić sobie z początkami przygody z laktacją. Moim marzeniem jest przyjmowanie porodów w zaciszu domowym, dlatego uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach staram się zdobywać wiedzę by zapewnić moim pacjentkom radość i poczucie bezpieczeństwa a przy tym realizować się zawodowo.

Prywatnie jestem mamą małego Jasia oraz osobą otwartą, uśmiechniętą i dumną że mogę realizować się zawodowo w wymarzonej przeze mnie dziedzinie medycyny.

Ćwiczenia dla mam z bobasami

MARTA GRELA

Mgr Fizjoterapii – specjalność fizjoterapia dzieci i niemowląt, korekcja wad postawy

Terapeuta NDT – Bobath Instruktor odnowy biologicznej, narciarstwa zjazdowego i pływania

Rehabilitacją zajmuje się od 2010 roku, pracuje zarówno z osobami dorosłymi jak i dziećmi. Jednak to praca z najmniejszymi pacjentami daje jej najwięcej satysfakcji i pozytywnej energii. Swoją terapię zamienia w zabawę, tak aby rehabilitacja nie tylko była skuteczna, ale i przyjemna. Dodatkowo cały czas poszerza wiedzę uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach czy też konferencjach. Prywatnie mama dwojga chłopców, aktywnie spędzająca czas wolny.

Martyna Wojtas fizjoterapeutka uroginekologiczna

MARTYNA WOJTAS

Mgr Fizjoterapii – specjalność fizjoterapia uroginekologiczna

Trener Personalny – specjalność trening dla kobiet w okresie okołoporodowym

Już w trakcie studiów Martyna zaczęła nabywać doświadczenie w pracy z kobietami w ciąży dzięki współpracy ze szkołami rodzenia oraz praktykami na oddziałach ginekologiczno-położniczych.

Specjalizuje się w treningach kobiet ciężarnych oraz młodych mam chcących wrócić do sportu po ciąży lub dopiero zaczynających swoją przygodę z aktywnością fizyczną.

Od lat związana ze sportem oraz zdrowym stylem życia. 

Fizjoterapia uroginekologiczna, Fizjoterapia dna miednicy, mięśnie Kegla, Nietrzymanie moczu, Rozejście mięśni prostych brzucha

Adres:

Ars Athletica – Centrum Treningu i Fizjoterapii ul.Księcia Józefa 54a Kraków

?  Przy rezerwacji miejsc wpłatę należy dokonać na konto:

Medica Ars Athletica s.c.
28 1140 2004 0000 3002 7757 4186
Tytuł przelewu: „Imię nazwisko – SZKOŁA RODZENIA” 
Kwota: 490 zł

?  W przypadku rezygnacji

W przypadku rezygnacji z przyczyn losowych z kursu w wybranym terminie 50% kwoty przepada. Nie ma możliwości wykorzystania jej na inne usługi. Organizator ma prawo odwołać realizację kursu/warsztatów max. na dwa dni przed jego rozpoczęciem, jeśli minimalna liczba uczestników nie osiągnie 3 osób.

? Po dokonaniu płatności:

Prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na maila: kontakt@arskrakow.pl

Treningi cena
Fizjoterapia cena
Masaż cena
Szkoła rodzenia cena

Skontaktuj się z nami

Centrum treningu i fizjoterapii

Ul. Księcia Józefa 54a

30-206 Kraków

+48 531 055 966

kontakt@arskrakow.pl

Regulamin