fbpx
2 miesiące po porodzie

Metamorfoza po ciąży

Każda kobieta, która chociaż raz została mamą dobrze wie, jak zmieniło się jej ciało w trakcie dziewięciu miesięcy ciąży i jak duże jest pragnienie aby po ciąży wrócić do dawnej formy i wyglądu. Poniżej przedstawiam wyniki mojej pracy z pacjentką, szczęśliwą mamą trojki dzieci.

2 miesiące po porodzie

Zdjęcia pokazują nam jak wiele jesteśmy w stanie wypracować w trakcie TRZECH wizyt oraz oczywiście pracy własnej w domowym zaciszu ?‍♀️Odstęp czasowy pomiędzy zdjęciami to 2 miesiące.

? Pacjentka, po trzech porodach siłami natury, zgłosiła się 10 tygodni po porodzie w celu zbadania i oceny funkcjonalnej mięśni brzucha i dna miednicy po porodzie.
? W trakcie badania problemem okazał się rozstęp mięśnia prostego brzucha (5cm) oraz obniżone napięcie mięśni brzucha i mięśni dna miednicy.
? Oprócz indywidualnie dobranego treningu oraz korekcji postawy u pacjentki wykonałam techniki normalizujące pracę przepon, techniki trzewne, techniki na mięsień prosty brzucha oraz wielodzielny.
? Rozstęp zamknęłyśmy, nastąpiła poprawa napięcia mięśni brzucha, mięśni dna miednicy oraz zauważalna poprawa postawy. To jeszcze nie koniec naszej współpracy, ale efekt dotychczasowej pracy widać gołym okiem ??‍♀️?

P.S. Bardzo dziękuję mojej Pacjentce za możliwość udostępnienia tych zdjęć

Trening medyczny prowadziła Magdalena Pardela: fizjoterapeutka uroginekologiczna, trenerka personalna oraz instruktorka różnych form ruchowych. Pracuje z kobietami w ciąży i połogu, zarówno w gabinecie jak i na sali treningowej. Specjalizuje się w korekcji postawy oraz treningu medycznym. Pokazuje młodym mamom jak bezpiecznie i efektywnie wrócić do pełnej sprawności po porodzie.

FB: https://www.facebook.com/mp.treningfizjoterapia/

IG: https://www.instagram.com/trenerka_pardelka/

Skontaktuj się z nami

Centrum treningu i fizjoterapii

Ul. Księcia Józefa 54a

30-206 Kraków

+48 531 055 966

kontakt@arskrakow.pl

Regulamin