fbpx

 

MP dla Kobiet jest to strefa dla Was, gdzie możecie zadbać o swoje zdrowie, kondycję i doskonałe samopoczucie. W realizacji wyznaczonego planu pomogą Wam fizjoterapeutki uroginekologiczne i trenerki medyczne. Mają one wieloletnie doświadczenie w pracy z Kobietami na każdym etapie życia. 

Naszym głównym celem jest rozpowszechnianie wiedzy z tematyki uroginekologii. Pokazujemy kobietom profilaktykę, która pomoże leczyć lub zapobiegać wielu dolegliwościom intymnym.

WYBIERZ SWOJĄ KATEGORIĘ

Fizjoterapia uroginekologiczna, Trening personalny, Nietrzymanie moczu, Rozejście mięśni prostych brzucha, Kraków

Magdalena Pardela

Mgr Fizjoterapii – specjalność fizjoterapia uroginekologiczna

Trener Personalny – specjalność trening dla kobiet w każdym wieku oraz w okresie okołoporodowym, trening medyczny

Zainteresowania zawodowe Magdaleny skupiają się na fizjoterapii w ginekologii i położnictwie ze szczególnym uwzględnieniem okresu ciąży i połogu. Specjalizuje się w leczeniu dysfunkcji w obrębie miednicy oraz związanych z tym problemów. Pracuje z kobietami w każdym wieku zarówno w gabinecie, jak i na sali treningowej. Pomaga kobietom aktywnie i bezpiecznie przejść przez okres ciąży, a później świadomie i efektywnie wrócić do pełnej sprawności sportowej i fizycznej.

Posiadana wiedza z zakresu anatomii i fizjologii, zdobyta podczas studiów na wydziale Rehabilitacji Ruchowej, sprawia, że szczególną uwagę zwraca na technikę wykonywanych ćwiczeń oraz bezpieczeństwo swoich podopiecznych. Zajmuję się korekcją postawy oraz treningiem medycznym, który pozwala uzyskać świetną formę fizyczną mimo różnych problemów zdrowotnych, kontuzji, dolegliwości. 

Prowadzi liczne warsztaty i szkolenia dotyczące aktywności fizycznej w ciąży i po porodzie, zdrowia intymnego oraz możliwości fizjoterapii w zaburzeniach funkcjonowania dna miednicy. Swoim Pacjentom oferuje efektywne treningi i fizjoterapię, którą zawsze dobiera indywidualnie do możliwości i celów terapii.

Właścicielka Ars Athletica.

Martyna Wojtas - Fizjoterapeutka Uroginekologiczna

MARTYNA WOJTAS

Mgr Fizjoterapii – specjalność fizjoterapia uroginekologiczna

Trener Personalny – specjalność trening dla kobiet w okresie okołoporodowym

Już w trakcie studiów Martyna zaczęła nabywać doświadczenie w pracy z kobietami w ciąży dzięki współpracy ze szkołami rodzenia oraz praktykami na oddziałach ginekologiczno-położniczych.

Specjalizuje się w treningach kobiet ciężarnych oraz młodych mam chcących wrócić do sportu po ciąży lub dopiero zaczynających swoją przygodę z aktywnością fizyczną.

Od lat związana ze sportem oraz zdrowym stylem życia. Wolny czas poświęca na spacery, bieganie i czytanie książek.

Aneta Szymocha (Ziaja) - Fizjoterapeutka Uroginekologiczna

ANETA ZIAJA

Mgr Fizjoterapii – specjalność fizjoterapia uroginekologiczna

Trener Personalny – specjalność trening dla kobiet w każdym wieku oraz w okresie okołoporodowym, trening medyczny

Aneta specjalizuje się w fizjoterapii w ginekologii i położnictwie ze szczególnym uwzględnieniem okresu ciąży i po połogu. Prowadzi terapię i treningi medyczne ukierunkowane na różne problemy zdrowotne takie jak rozejście mięśni prostych brzucha, bóle kręgosłupa, dysfunkcje dna miednicy (m.in. nietrzymanie moczu). Pomaga w poprawie sylwetki oraz powrocie do formy i sprawności po porodzie.

W swojej pracy kładzie nacisk przede wszystkim na bezpieczeństwo i poprawność wykonywanych ćwiczeń, a także skupia się na zwiększeniu świadomości swojego ciała i łączenia codziennych obowiązków z odpowiednimi nawykami, które korzystnie wpływają na poprawę jakości życia i zdrowia. Treningi i terapię zawsze dostosowuje indywidualnie do potrzeb pacjentki, tak aby jak najlepszą drogą dążyć do jej celu.

Aleksandra Kąkol - Fizjoterapeutka Uroginekologiczna

ALEKSANDRA KĄKOL

Mgr Fizjoterapii – specjalność fizjoterapia uroginekologiczna

Trener Personalny – specjalność trening dla kobiet w każdym wieku oraz w okresie okołoporodowym, trening medyczny

Instruktor Fitness i Pilates

Ola jest pasjonatką aktywnego trybu życia, podczas treningu inspiruje i motywuje kobiety do ćwiczeń. Ma kilkuletnie doświadczenie jako instruktorka fitness i pilates.

Jako trenerka i fizjoterapeutka szczególnie interesuje się kobietami w ciąży i po porodzie. W tym zakresie stale podnosi swoje kwalifikacje. Ola skutecznie pomaga kobietom z różnymi problemami zdrowotnymi, m.in: dolegliwościami bólowymi kręgosłupa, stawów, nietrzymaniem moczu, rozejściem mięśnia prostego brzucha Jej celem jest pomoc kobietom w utrzymaniu zdrowego i sprawnego ciała niezależnie od wieku.

Weronika Milka - fizjoterapeutka uroginekologiczna

WERONIKA MILKA

Mgr Fizjoterapii – specjalność fizjoterapia uroginekologiczna

Trener Personalny – specjalność trening dla kobiet w każdym wieku oraz w okresie okołoporodowym, trening medyczny

OPINIE

Marta T.

Dzięki Magdzie i jej dobranym do mojego stanu (po drugiej CC) ćwiczeniom, jestem obecnie zadowolona mamą, która powoli i z rozsądkiem wraca do aktywności fizycznej. Zaufałam Magdzie i nie zawiodłam się - to ekspertka, która posiada ogromna wiedzę, przy tym sprawia, że czujesz się zaopiekowana i bezpieczna. Wiesz, że dzięki jej zaleceniom wrócisz do ‚stanu’ sprzed ciąży i będziesz cieszyć się z każdego dnia aktywności :))

Karolina P.

Bardzo polecam! Super podejście do klienta, a fizjoterapeutka Aneta jest absolutnie genialna! Cierpliwa, sympatyczna, a przy tym profesjonalna w każdym calu. Dzięki niej wracam do formy :)

Barbara T.

Mam brzuch po ciąży właściwie jak sprzed ciąży ? nie boli mnie kręgosłup, trzymam odpowiednią postawę ciała i wiem jak dalej pomagać mojemu organizmowi regenerować się i wracać do ćwiczeń! Żeby tak szybko czuć się tak dobrze, to trzeba było dzielnie ćwiczyć już w ciąży, wiadomo, ale z taką fizjoterapeutką to sama przyjemność ? Magda swoją ogromną wiedzą, doświadczeniem i zaangażowaniem doskonale motywuje do pracy nad sobą i sprawia, że wiele dolegliwości, wydawałoby się wpisanych w okres okołoporodowy, można szybko zażegnać lub wręcz w ogóle nie doświadczyć ? Gorąco polecam opiekę takiej specjalistki!

Daria W.

Bardzo polecam zajęcia online (oczywiście najlepiej jako dodatek do tych prowadzonych osobiście). Motywują do bardziej regularnych ćwiczeń, fajna tematyka, nie wymagają posiadania specjalistycznego sprzętu i mimo ustalonych odgórnie terminów można je odtwarzać o dowolnej porze w dowolnym dniu. Zapisuję się na kolejną edycję:)

Marta S.

Dwukrotnie brałam udział w zajęciach online prowadzonych przez Magdę - gdyby nie termin porodu "na dniach" pewnie kontynuowałabym swój udział. Super ćwiczenia i ogromna dawka wiedzy (bardzo cennej przed porodem)!!! Zdecydowanie polecam!

Aleksandra Z.

Uczestniczyłam w programie 'ćwicz w ciąży z fizjoterapeutką ONLINE', gdzie zajęcia były prowadzone przez Magdę. Byłam pod wrażeniem ogromu wiedzy przekazywanej uczestnikom. Ćwiczenia były cudownym odprężeniem dla całego ciała oraz pomogły w mentalnym przygotowaniu do porodu. Magda to bardzo kompetentna i przemiła osoba! Wszystko było przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Zdecydowanie polecam ?

Magdalena M.

Pani Magda- cudowna dziewczyna, z ogromną wiedzą. Dzięki Jej stuprocentowemu zaangażowaniu oraz ćwiczeniom które razem wykonujemy moje dolegliwości bólowe ustają i mogę w pełni cieszyć się ciążą ?

Magdalena K.

Gorąco polecam Panią Magdę. Posiada ogromna wiedzę, jest przemiła, profesjonalna i zajęcie z Nią to czysta przyjemność. Po kilku wizytach ogromna poprawa. Potrafi zmotywować do działania ? dziękuje! ?

Anna F.

Serdecznie polecam zajęcia indywidualne z Panią Magdalena Pardela. Zajęcia odbyły się w naszym domu, uczestniczył w nich również mój mąż i omówiliśmy ogrom tematów związanych z porodem naturalnym, ćwiczeniami mięśni brzucha i dna miednicy przed i porodzie oraz noszeniem dzidziusia. Czujemy się z mężem bardziej przygotowani do porodu i do tego co następuje po nim oraz zyskaliśmy spokój ducha, ponieważ możemy świadomie podejść do porodu. Polecam wszystkim takie zajęcia przed porodem! Zaangażowanie i wiedza Pani Magdy pozwoli wam się lepiej przygotować i uspokoić przed tym ważnym dniem ?

Maja K.

Magda prowadzi super ćwiczenia dla kobiet w ciąży. fajny ruch dostosowany do ciazy i wspomagający porod. polecam bardzo gorąco! mi bardzo pomógł.

Aleksandra G.

Magda posiada ogromną wiedzę i bardzo chętnie się nią dzieli. Jest przemiła ?Serdecznie polecam, szczególnie przygotowanie do porodu i dziękuję za pomoc ?

Katarzyna O.

Miałam okazję spotkać się z Panią Magdą w ramach zajęć szkoły rodzenia. Cudowna, ciepła osoba z aktualną wiedzą, którą potrafi w jasny sposób przekazać. Serdecznie polecam.

NAJNOWSZE POSTY Z BLOGA

MP-Dla kobiet

czytaj dalej

Skontaktuj się z nami

Centrum treningu i fizjoterapii

Ul. Księcia Józefa 54a

30-206 Kraków

+48 531 055 966

kontakt@arskrakow.pl

Regulamin